O nas

Firma HM Technology funkcjonuje na rynku od początku 2012 roku. Została stworzona na podstawie długoletniego doświadczenia oraz wiedzy branżowej, systematycznie weryfikowanej przez pryzmat innowacji rządzących realiami sektora papierniczego. Priorytetem właścicieli HM Technology jest ciągłe doskonalenie gamy usług dla branży papierniczej. Istotnym celem jest także spełnienie oczekiwań Klientów preferujących surowce przetworzone.

Szeroki asortyment papierów oraz usług związanych z ich przetworzeniem pozwala na dobór idealnego rozwiązania dla każdego z przedsiębiorstw, z którymi ma przyjemność współpracować nasza firma. Jako przedsiębiorstwo kierujące się zasadami panującymi na nowoczesnym rynku, HM Technology zwraca dużą uwagę na profesjonalizację kadr. Pomagają w tym liczne szkolenia pracowników, mające na celu poszerzanie kompetencji oraz umożliwiające specjalizacje konkretnego sektora.

Zdobyta wiedza jest wykorzystywana podczas procesów produkcyjnych i technologicznych, które podlegają nieustannemu rozwojowi. Ponadto HM Technology stosuje programy oszczędnościowe ułatwiające funkcjonowanie firm współpracujących.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Zachęcamy również do podjęcia współpracy z HM Technology.


Polityka jakości

Aby osiągnąć najwyższą jakość naszych produktów:

Monitorujemy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów
następnie oferujemy rozwiązania adekwatne do ich wymagań

Posiadamy własną procedurę kontroli dostaw
wykonywaną przed przyjęciem surowców do magazynu

Zapewniamy
zaangażowanie

i kompetencje zawodowe członków naszej załogi

Utrzymujemy
i doskonalimy

posiadane Systemy Zarządzania Jakością

Kształtujemy wśród personelu świadomość
odpowiedzialności za nasze wyroby i usługi

Używamy tylko
i wyłącznie

sprawdzonych surowców najwyższej jakości